Individualūs sutrumpinti šukuosenų kursas

Bangų ir garbanų seminaras

Bangų ir garbanų seminaras skirtas įvaldyti jų technikas. Gražių bangų ar garbanų nori beveik kiekviena mergina ar moteris, taigi mokėti jas padaryti yra tiesiog privaloma. Kai kuriems atrodo, kad tobula banga tai kažkas… kažkas sudėtingo. Tačiau tai tikrai ne tiesa. Tereikia žinoti reikiamas technikas ir tai taps juokų darbu. Seminaras tam ir skirtas.

Seminaro metu susipažinsite ne tik su technikomis, tačiau ir su priemonėmis bei įrankiais kuriuos tikslinga naudoti norint išgauti rezultatą. Merginos, kurios jau dirba puikiai žino, jag natūralus ir blonduotas plaukas skiriasi kaip diena ir naktis, tačiau klientės juk nepasirinksi. Taigi didelis dėmesys bus skiriamas plauko struktūrai bei norimos formos išgavimui,kadangi nėra plaukų kurie nesisuka, yra tik netaisyklingai naudojamos arba iš viso nenaudojamos priemonės.

Trumpas kurso aprašymas

Seminaro metu Jūs išmoksite:

Didelės / Mažos bangos

Didelės / Mažos garbanos

Klasikinė sausa retro banga

Klasikinė šlapia retro banga

  • 290
  • plius 40 € už krepšelį (krepšelio galima neimti)

Informacija apie pamokas

Pamokų metu gausite visas  reikiamas priemones, įrankius. Viską išbandžius pačios apsispręsite, su kokiomis priemonėmis norite dirbti.

Trukmė – pilna diena – 6-8 valandos

 Papildomos pamokos

Specialiai Jums turime paruošę įvairias individualias pamokas. Būna dalykų, kuriuos sunku įveikti, jaučiamės silpni ir bijome dirbti su klientais. Tokiu atveju siūlome Jums rinktis vieną pamoką iš sąrašo, (galite pasiūlyti ir savo temą) ir įveikti bet kokią baimę. Jau iš patirties žinome, kur būna dažniausios Jūsų klaidos,  kas nesigauna ir analogiškai žinome, ko nori ir tikisi klientas. Suvedę šiuos du galus mes padėsime Jums.