Ekspress šukuosenų kursas

Ekspress šukuosenų kursas

© Šukuosenų mokykla

Šie šukuosenų kursai skirti skubantiems – t.y. norintiems mokymus praeiti per maksimaliai greitą laiką. Pritaikyta gyvenantiems užsienyje, kurie gali grįžti tik ribotam laikui bei gyvenantiems Lietuvoje, tačiau toliau nuo Vilniaus.

Šukuosenų kurso trukmė – 2/3 dienos po 6-8 valandas su pertraukomis (tiksli pamokos trukmė labai priklauso nuo Jūsų asmeninio darbo greičio). Tačiau reikėtų būti nusiteikusiems praleisti visą diena.

Šio šukuosenų kurso metu dirbama tik individualiai su Jumis, taigi nereikės jaudintis, jog nespėsite ar padarius laukti kitų.

Beveik visą šio šukuosenų kurso laiką Jūs dirbsite ant gyvų modelių, taigi gausite nemažai praktikos bei turėsite savo pirmąjį mini portfolio su atlikatais darbais.

Jeigu neturite galimybės pasirūpinti modeliais – mes Jums padėsime. Turime didelę bazę mergaičių, norinčių gražios šukuosenos.

Esant poreikiui pasirūpinsime ir nuotraukomis.

Trumpas šukuosenų kurso aprašymas

Pirma pamoka skiriamos susipažinimui su darbo priemonėmis bei įrankiais, galvos struktūra ir jos dalimis, taisyklinga šukuosenos vieta. Pirminė įžanga į šukuosenos darymą.

Vėliau ant manekeno galvų atliksite pirmąsias savo šukuosenas – kuodus, garbanas, pynimus.

Likusios pamokos skiriamos darbui su modeliais: Garbanos / Bangos / Retro šlapios bangos / Klasikiniai kuodai / Netvarkingi kuodai / Garbanų kuodai / Raitinių kuodai / Vestuviniai kuodai / Vestuvinė šukuosena / Pynimai ir t.t.

  • 250-350
  • {{content-1}}

Informacija apie pamokas

Pamokos vyksta individualiai, taigi laikas suderinamas su kiekvienu žmogumi individualiai.

Pamokų metu gausite visas  reikiamas priemones, įrankius.

Viską išbandžius pačios apsispręsite, su kokiomis priemonėmis norite dirbti.

Trukmė – 3 dienos po 6-8  valandas

Papildomos pamokos

Specialiai Jums turime paruošę įvairias individualias pamokas. Būna dalykų, kuriuos sunku įveikti, jaučiamės silpni ir bijome dirbti su klientais. Tokiu atveju siūlome Jums rinktis vieną pamoką iš sąrašo, (galite pasiūlyti ir savo temą) ir įveikti bet kokią baimę. Jau iš patirties žinome, kur būna dažniausios Jūsų klaidos,  kas nesigauna ir analogiškai žinome, ko nori ir tikisi klientas. Suvedę šiuos du galus mes padėsime Jums.