Grupinis šukuosenų kursas

Grupiniai šukuosenų kursai

© Šukuosenų mokykla

Grupinių šukuosenų mokymų pamokų eiga sudėliojama pagal susirinkusius žmones – t.y. jų gebėjimus.

Kuomet pasirenkate pradedančiųjų grupę – pamokos sudėliojamos taip, kad nuo pirmosios pamokos mažais žingsneliais žengtumėte į priekį, ir po apmokymų mokėtumėte visas reikiamas technikas šukuosenos modeliavimui.

Pažengusiems pamokos dėliojamos pagal asmeninį poreikį, rodomos jau sudėtingesnės technikos,

Paskutinės pamokos metu vyksta egzaminas ir sertifikatų įteikimas.

Grupinių mokymų datas mes paskelbiame savo Naujienų skiltyje, taipogi galite visada susižinoti paskambinus individualiai.

Trumpas šukuosenų kurso aprašymas

Grupiniai mokymai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Grupės suskirstomos atsižvelgiant į mokinių sugebėjimus

10 proc. nuolaida taikoma, kuomet iš karto ateina grupė mokinių

Mokomasi nuo pirmadienio iki ketvirtadienio

Trukmė – 2 savaitės, 8 dienos po 4 ak. valandas