Individualūs sutrumpinti šukuosenų kursas

Individualūs sutrumpinti šukuosenų kursai

© Šukuosenų mokykla

Individualūs sutrumpinti šukuosenų kursas tai greičiausias ir patogiausias būdas išmokti šukuosenų meno. Šie šukuosenų kursai geriausiai tinka merginoms, kurios jau yra susidūrusios su plaukų modeliavimu bent minimaliai – tokiu atveju mes giliname turimas žinias bei pildome spragas.

Šukuosenų pamokos suderinamos individualiai su kiekvienu žmogumi atsižvelgiant į jo sugebėjimus – jeigu jau turite patirties bus sudarytas specialiai Jums pritaikytas planas, galbūt norite gilintis tik į vieną konkretų dalyką. Neturint patirties ar specifinių poreikių mokinamėspaal jau laiko patikrintą šukuosenų programą.

Tai intensyvus šukuosenų kursas, jo metu visas dėmesys skiriamas gyvai praktikai – darbui su tikrais modeliais o ne su galvomis, kadangi tai du visiškai skirtingi dalykai ir drąsiai jausitės tik išbandę kuo daugiau „tikrų“ plaukų tekstūrų.

Trumpas šukuosenų kurso aprašymas

Pirmos dvi šukuosenų kursų pamokos skiriamos susipažinimui su darbo priemonėmis bei įrankiais, galvos struktūra ir jos dalimis, taisyklinga šukuosenos vieta. Pirminė įžanga į šukuosenos darymą. Darbas su manekeno galvomis. Neretai šį kursą pasirinkę jau dirba su plaukais, taigi orientuojamės į jų asmeninius poreikius.

Likusios pamokos skiriamos darbui su modeliais: Garbanos / Bangos / Retro šlapios ir sausos bangos / Klasikiniai kuodai / Netvarkingi kuodai / Garbanų kuodai / Raitinių kuodai / Vestuviniai kuodai / Vestuvinė šukuosena / Pynimai ir kt.

• plius 40 € už krepšelį (krepšelio galima neimti)

Šukuosenų pamokos vyksta individualiai, taigi laikas suderinamas su kiekvienu žmogumi individualiai.

Pamokų metu gausite visas  reikiamas priemones, įrankius.

Viską išbandžius pačios apsispręsite, su kokiomis priemonėmis norite dirbti.

Optimalus variantas – 2 -3 krt. per savaitę.

Trukmė – 5 dienos po 6-8 ak. valandas