Individualūs sutrumpinti šukuosenų kursas

Individualūs sutrumpinti šukuosenų kursai

© Šukuosenų mokykla

Individualūs sutrumpinti šukuosenų kursas tai greičiausias ir patogiausias būdas išmokti šukuosenų meno. Šie šukuosenų kursai geriausiai tinka merginoms, kurios jau yra susidūrusios su plaukų modeliavimu bent minimaliai – tokiu atveju mes giliname turimas žinias bei pildome spragas.

Šukuosenų pamokos suderinamos individualiai su kiekvienu žmogumi atsižvelgiant į jo sugebėjimus – jeigu jau turite patirties bus sudarytas specialiai Jums pritaikytas planas, galbūt norite gilintis tik į vieną konkretų dalyką. Neturint patirties ar specifinių poreikių mokinamėspaal jau laiko patikrintą šukuosenų programą.

Tai intensyvus šukuosenų kursas, jo metu visas dėmesys skiriamas gyvai praktikai – darbui su tikrais modeliais o ne su galvomis, kadangi tai du visiškai skirtingi dalykai ir drąsiai jausitės tik išbandę kuo daugiau „tikrų“ plaukų tekstūrų.

Trumpas šukuosenų kurso aprašymas

Pirmos dvi šukuosenų kursų pamokos skiriamos susipažinimui su darbo priemonėmis bei įrankiais, galvos struktūra ir jos dalimis, taisyklinga šukuosenos vieta. Pirminė įžanga į šukuosenos darymą. Darbas su manekeno galvomis. Neretai šį kursą pasirinkę jau dirba su plaukais, taigi orientuojamės į jų asmeninius poreikius.

Likusios pamokos skiriamos darbui su modeliais: Garbanos / Bangos / Retro šlapios ir sausos bangos / Klasikiniai kuodai / Netvarkingi kuodai / Garbanų kuodai / Raitinių kuodai / Vestuviniai kuodai / Vestuvinė šukuosena / Pynimai ir kt.

  • 250
  • {{content-1}}

Informacija apie pamokas

Šukuosenų pamokos vyksta individualiai, taigi laikas suderinamas su kiekvienu žmogumi individualiai.

Pamokų metu gausite visas  reikiamas priemones, įrankius.

Viską išbandžius pačios apsispręsite, su kokiomis priemonėmis norite dirbti.

Optimalus variantas – 2 -3 krt. per savaitę.

Trukmė – 5 dienos po 4/5 valandas

Papildomos pamokos

Specialiai Jums turime paruošę įvairias individualias pamokas. Būna dalykų, kuriuos sunku įveikti, jaučiamės silpni ir bijome dirbti su klientais. Tokiu atveju siūlome Jums rinktis vieną pamoką iš sąrašo, (galite pasiūlyti ir savo temą) ir įveikti bet kokią baimę. Jau iš patirties žinome, kur būna dažniausios Jūsų klaidos,  kas nesigauna ir analogiškai žinome, ko nori ir tikisi klientas. Suvedę šiuos du galus mes padėsime Jums.