Individualūs išplėstiniai šukuosenų kursas

Individualūs išplėstiniai šukuosenų kursas

© Šukuosenų mokykla

Jeigu norite pradėti mokintis šukuosenų „nuo nulio“ – tai šie šukuosenų kursai kaip tik Jums. Jeigu norite, tačiau bijote pradėti – mes Jus tikrai padrąsiname – jau ne viena mergina atėjo ir pirmą kartą pabandė dirbti su plaukais mūsų studijoje – šiuo metu ne viena jų dirba ir mes didžiuojamės jų darbais. Tai platus kursas, kurio metu mes pradėsime nuo pačios pradžios – išmokinsime naudotis priemonėmis, įrankais, paaiškinsime kas ir kaip.

Tai šukuosenų kursas orientuotas į maksimalų kiekį gyvai atliktų šukuosenų, kad nebijotumėte likus su kliente viena. Dažniausiai vizažo meistų bei kirpėjų pasirenkamas kursas. Priklausomai nuo Jūsų tempo, per pamoką atliksite apie tris šukuosenas, jos visos bus įamžintos, taigi turėsite savo pirmąjį mini portfolio ir galėsite drąsiai žengti tolyn.Esant poreikiui, kai kurias pamokas galima jungti (jeigu esate iš kito miesto arba šalies – taip sutrumpinant mokymosi laiką, bet NE valandų skaičių).

Trumpas šukuosenų kurso aprašymas

Pirmos trys šukuosenų pamokos skiriamos susipažinimui su darbo priemonėmis bei įrankiais, galvos struktūra ir jos dalimis, taisyklinga šukuosenos vieta. Pirminė įžanga į šukuosenos darymą.

Vėliau ant manekeno galvų atliksite pirmąsias savo šukuosenas – kuodus, garbanas, pynimus.

Likusios pamokos skiriamos darbui su modeliais: Garbanos / Bangos / Retro šlapios ir sausos bangos / Klasikiniai kuodai / Netvarkingi kuodai / Garbanų kuodai / Raitinių kuodai / Vestuviniai kuodai / Vestuvinė šukuosena / Pynimai ir kt.

  • 350
  • {{content-1}}

Informacija apie pamokas

Pamokos vyksta individualiai, taigi laikas suderinamas su kiekvienu žmogumi individualiai.

Pamokų metu gausite visas  reikiamas priemones, įrankius.

Viską išbandžius pačios apsispręsite, su kokiomis priemonėmis norite dirbti.

Optimalus variantas – 2 -3 krt. per savaitę.

Trukmė – 8 dienos po 4/5 valandas

 Papildomos pamokos

Specialiai Jums turime paruošę įvairias individualias pamokas. Būna dalykų, kuriuos sunku įveikti, jaučiamės silpni ir bijome dirbti su klientais. Tokiu atveju siūlome Jums rinktis vieną pamoką iš sąrašo, (galite pasiūlyti ir savo temą) ir įveikti bet kokią baimę. Jau iš patirties žinome, kur būna dažniausios Jūsų klaidos,  kas nesigauna ir analogiškai žinome, ko nori ir tikisi klientas. Suvedę šiuos du galus mes padėsime Jums.