Individualūs sutrumpinti šukuosenų kursas

DVIEJŲ DIENŲ INTENSYVUS SEMINARAS JŪSŲ MIESTE

Tai greiti šukuosenų kursai skirti pradedančiosioms, savamokslėms ar niekada nebandžiusioms dirbti su plaukais. Tai intensyvus dviejų dienų kursas, kurio metu Jūs susipažinsite su plaukais ir išmoksite savarankiškai atlikti norimą šukuoseną klientei.

Šiais laikais internete mes galime rasti viską, kas mus domina, tačiau neretai jame mes pamatome ne viską – kiekvienas rodo savaip, nėra sistemos…

Mes pateikiame susitemintą programą, kurios metu “step – by – step” susipažinsite su šukuosena bei jos darymu, išmoksite reikalingas technikas, suprasite kokias priemones bei įrankius naudoti. Mūsų užduotis nėra parodyti kelias šukuosenas – mūsų užduotis išmokinti jas atlikti – t.y. po kurso Jūs gebėsite savarankiškai “skaityti” šukuosenas.

Trumpas kurso aprašymas

Pirmoji diena – Darbas ant manekeno galvų – susipažinimas su plaukais, jų struktūra, plauko paruošimas šukuosenai. Įrankių ir priemonių aptarimas. Galvos forma ir taisyklinga šukuosenos vieta, segučių segimas ir tvirtinimas.

Antroji diena – Darbas su modeliais – kiekviena mergina atlieka šukuosenas gyvai ant modelių – laikai 10:00 / 12:00 / 14:00 / 16:00

Temos: Garbanos / Sausos bangos / Šlapios bangos / Klasikiniai kuodai / Garbanų kuodai / Raitinių kuodai / Express kuodai / Netvarkingi kuodai / Vestuvinė šukuosena.

Po darbo su modeliais – esant poreikiui – klausimų aptarimas, kartojimasis, sertifikatų išdavimas.

  • 210
  • {{content-1}}

Informacija apie pamokas

Visos priemonės suteikiamos, su savimi nieko turėti nereikia.

Suteikiama mokymosi medžiaga.

Po seminaro išduodamas sertifikatas.

Kiekviena šukuosena įamžinama mini fotosesijoje.

(Po seminaro priemonės – silpnos ir stiprios fiksacijos lakas) lieka Jums.

Trukmė – 2 pilnos dienos po 8-9 valandas

 Papildomos pamokos

Specialiai Jums turime paruošę įvairias individualias pamokas. Būna dalykų, kuriuos sunku įveikti, jaučiamės silpni ir bijome dirbti su klientais. Tokiu atveju siūlome Jums rinktis vieną pamoką iš sąrašo, (galite pasiūlyti ir savo temą) ir įveikti bet kokią baimę. Jau iš patirties žinome, kur būna dažniausios Jūsų klaidos,  kas nesigauna ir analogiškai žinome, ko nori ir tikisi klientas. Suvedę šiuos du galus mes padėsime Jums.