Šukuosenų seminaras Klaipėdoje

© Šukuosenų mokyklos komanda.

Šukuosenų seminaras Klaipėdoje – jau šį pavasarį prisijungti prie mūsų naujai renkamos grupės Klaipėdoje. Kviečiame visas/us norinčius susipažinti su Šukuosenomis iš arčiau.  Tai intensyvus dviejų dienų seminaras skirtas “visiškai žaliems” arba norientiems patobulėti savamoksliams.

Seminaro metu išmoksite ir suprasite pačią šukuoseną „iš esmės“ – mūsų tikslas parodyti kaip atlikti bet kokio tipo šukuoseną, o neparodyti sausą kelių šukuosenų planą.

Šukuosenų seminaras Klaipėdoje          „Programa“

Pirmoji diena skirta susipažinimui – darbas ant manekeno galvų – susipažinimas su pačia šukuosena, technikomis, priemonėmis. Esant poreikiui (jeigu būsite dar pakankamai gyvybingos) galėsite padaryti savo pirmąją šukuoseną ant modelio.

Susipažinimas su garbanomis, bangomis, vestuviniu kuodu, netvarkingu kuodu, raitiniais bei kitomis šiuo metu mėgtamomis šukuosenomis.

Antroji diena skirta tik darbui su žmonėmis – priklausomai nuo Jūsų asmeninio darbo tempo – atliksite keturias/penkias šukuosenas.

Modeliais pasirūpinsime bendromis jėgomis – kiek nesurasite Jūs – padėsime mes.

Visos priemonės suteikiamos, su savimi nieko turėti nereikia.
Suteikiama mokymosi medžiaga.
Po seminaro išduodamas sertifikatas.

Kelios akimirkos iš praeito seminaro

Kaina 195 EUR
Avansinis mokėjimas sudaro 40 EUR

Data 2017 balandžio 29-30 dienomis
Seminaro pradžia:
Šeštadienį pradedame 12:00 valandą (kad dirbančios vizažo meistrės spėtų išlydėti savo nuotakas) ir dirbame iki 20:00
Sekmadienį pradedame 10:00 ir dirbame visą dieną – priklausomai nuo Jūsų darbo tempo (kadangi šukuosenos atlikimas nėra skubinamas) – iki 18:00/20:00 valandos imtinai.

Išankstinė registracija yra būtina, kadangi vietų skaičius ribotas – grupėje būna IKI 8 merginų.

Registracija

Parašykite mums