Individualūs sutrumpinti šukuosenų kursas

Trumpų plaukų modeliavimo seminaras

Kuomet pradedame daryti šukuosenas ir neesame kirpėjos, beveik visuomet susiduriame su problema… trumpi plaukai. Ką ir kaip su jais reikia daryti, kokias priemones naudoti ir kokias šukas pasirinkti? Šie klausimai kyla kiekvienam.

Skubame Jus nuraminti – tai tikrai nėra taip sunku kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tereikia žinoti „instrukciją“ ir problema pavirs malonumu.

Seminaras skirtas merginoms, kurios nori išmokti susitvarkyti su trumpo kirpimo plaukais ir nestresuoti kiekvieną kartą pamačius trumpaplukę merginą.

Seminaro metu dėmesys skiriamas gyvai praktikai, tačiau standartiškai, iš pradžių mes dirbsime su manekeno galvomis (kad labai nekankinti modelių) ir tik paskui pereisime prie tikros praktikos.

Trumpas kurso aprašymas

Pirmoji seminaro dalis skiriama darbui su trumpaplaukiais manekenais, susipažinimui su priemonėmis ir įrankiais. Vėliau, pagal poreikį mes dirbame su modeliais ir jau gyvai modeliuojame šukuosenas. Per pamoka pasistengiame sumodeliuoti po mažiausiai keturis modelius.

  • 60
  • plius 40 € už krepšelį (krepšelio galima neimti)

INFORMACIJA APIE PAMOKAS

Pamokų metu gausite visas  reikiamas priemones, įrankius. Viską išbandžius pačios apsispręsite, su kokiomis priemonėmis norite dirbti.

Trukmė – pilna diena – 6-8 valandos

 Papildomos pamokos

Specialiai Jums turime paruošę įvairias individualias pamokas. Būna dalykų, kuriuos sunku įveikti, jaučiamės silpni ir bijome dirbti su klientais. Tokiu atveju siūlome Jums rinktis vieną pamoką iš sąrašo, (galite pasiūlyti ir savo temą) ir įveikti bet kokią baimę. Jau iš patirties žinome, kur būna dažniausios Jūsų klaidos,  kas nesigauna ir analogiškai žinome, ko nori ir tikisi klientas. Suvedę šiuos du galus mes padėsime Jums.