Visa tiesa apie garbanas ir bangas

© Šukuosenų mokykla

„Gal galite man tik šiek tiek pabagarbanoti plaukus…?“

„Jūs mane tik truputį pasukite, greitai taip…“

„Sugarbanokit man greitai galiukus, taip – lengvai…“

„Nieko tokio kad Jūs nemokate, mane taip paprastai…“

O tu stovi, žiūri ir supranti kad nežinai nuo ko pradėti , tačiau vistiek garbanoji kažką.

Daugumai vizažo meistrų iki kaulų gelmių žinomas jausmas – kai nedarai šukuosenų, tačiau vis susiduri su prašymu „PASUKITE… TIK TRUPUTUKĄ“.

Garbanos ir bangos – tai bene aktuliausia šukuosena jau ne vienus metus, ir taip išliks dar ilgai – todėl mokėti su tuo susitvarkyti privalo kiekviena meistrė.

Visa tiesa apie garbanas ir bangas – puiki išeitis norinčioms tiesiog mokėti gražiai susukti plaukus, padarysti įspūdingas garbanas ar kerinčias hoivudines bangas. Puikiai tinka visoms – tiek dirbančioms, tiek visiškai „žalioms“, tiek kirpėjai, tiek vizažistei, tiek namų šeimininkei.

Trumpas šukuosenų kurso aprašymas

Dviejų dalių mokymai – susideda iš dviejų susitikimų. Visas dėmesys skiriamas praktikai, t.y. darbui su gyvais žmonėmis, kad patys pajaustumėte skirtingas plaukų struktūras ir suprastumėte, kuri garbanojimo technika labiau tinkama vienam ar kitam klientui ir pasilikę vieni galėtumėte drąsiai dirbti nebijant, kad garbanos išsileis.

Cituojant dėstytoją Sandrą Pozdniakovaitę – „Nėra plaukų, kurie nesigarbanoja, yra tik meistrai, nemokantys to padaryti tinkamai“.

  • 120
  • {{content-1}}

Informacija apie pamokas

Šukuosenų pamokos vyksta individualiai, taigi laikas suderinamas su kiekvienu žmogumi individualiai.

Pamokų metu gausite visas  reikiamas priemones, įrankius.

Viską išbandžius pačios apsispręsite, su kokiomis priemonėmis norite dirbti.

Trukmė – 2 kartai po +/- 5 valandas (pamokos trukmė labai priklauso nuo Jūsų individualaus darbo tempo bei modelio plaukų)

Papildomos pamokos

Specialiai Jums turime paruošę įvairias individualias pamokas. Būna dalykų, kuriuos sunku įveikti, jaučiamės silpni ir bijome dirbti su klientais. Tokiu atveju siūlome Jums rinktis vieną pamoką iš sąrašo, (galite pasiūlyti ir savo temą) ir įveikti bet kokią baimę. Jau iš patirties žinome, kur būna dažniausios Jūsų klaidos,  kas nesigauna ir analogiškai žinome, ko nori ir tikisi klientas. Suvedę šiuos du galus mes padėsime Jums.